Encontro Das Aguas Thermas Resort
| Δωρεάν Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Θερμαινόμενη πισίνα |
| Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής | Σπα & Ευεξία Σπα lounge Τουρκικό λουτρό Δωμάτιο με ατμόλουτρο Τζακούζι | Φαγητό/Ποτό Εστιατόριο Μπαρ/ Lounge |
| Κατάλληλο για παιδιά Παιδική χαρά Δωμάτιο παιχνιδιών | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το άνετο Encontro Das Aguas Thermas Resort Caldas Novas βρίσκεται 4 χλμ. από το Υδάτινο Πάρκο diRoma, διαθέτει θερμαινόμενη πισίνα. Το ξενοδοχείο απέχει σχεδόν 15 λεπτά οδικώς από το Κρατικό Πάρκο Serra de Caldas Novas και παρέχει στους επισκέπτες τουρκικά λουτρά, τούρκικο ατμόλουτρο, τζακούζι και σάουνα.
Αυτό το άνετο ξενοδοχείο παρέχει εύκολη πρόσβαση στο Υδάτινο Πάρκο Water Park, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 3 χλμ.
Οι παροχές του δωματίου περιλαμβάνουν τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια, μίνι μπαρ-ψυγείο. Τα υπνοδωμάτια διαθέτουν καναπέδες-κρεβάτια.
Το Encontro Das Aguas Thermas Resort προσφέρει εστιατόριο αλακάρτ, το οποίο σερβίρει σπεσιαλιτέ βραζιλιάνικης κουζίνας. Το Restaurante E Jantinha Vovo Maria βρίσκεται δίπλα σ' αυτό το κατάλυμα, σε απόσταση 14 λεπτών με τα πόδια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- UEG - Universidade Estadual de Goias1 χλμ.
- Lenut Spa3,2 χλμ.
- Taxi Caldas Novas2,5 χλμ.
- Primeira Igreja Batista de Caldas Novas2,7 χλμ.
- The Universal Church of the Kingdom of God3,2 χλμ.
- O Casarao dos Gonzaga2,9 χλμ.
- TECA - Museum Of Hot Waters3,1 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Κάλντας Νόβας8 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- VIP check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Δωμάτιο με θυρίδες
- Ανελκυστήρας
- Ανιχνευτές καπνού
- Πυροσβεστήρες
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Εστιατόριο
- Σνακ Μπαρ
- Μπαρ/ Lounge
- Ειδικά διαιτητικά μενού
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Θερμαινόμενη πισίνα
- Εξωτερική πισίνα
- Ξαπλώστρα
- Παροχές BBQ
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
- Σπα lounge
- Σάουνα
- Τουρκικό λουτρό
- Δωμάτιο με ατμόλουτρο
- Τζακούζι
- Κέντρο γυμναστικής
- Θερμόλουτρο
- Υπαίθριο μπάνιο
- Δημόσιο λουτρό
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία δωματίου
- Πλύσιμο ρούχων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Έπιπλα κήπου
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- LCD TV
- Παιδική χαρά
- Δωμάτιο παιχνιδιών
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κάλντας Νόβας από το άνετο Encontro Das Aguas Thermas Resort;
Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κάλντας Νόβας βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από το άνετο Encontro Das Aguas Thermas Resort. - 🚗
Θα βρω εύκολα πάρκινγκ σε τo Encontro Das Aguas Thermas Resort;
Τo Encontro Das Aguas Thermas Resort παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από το άνετο Encontro Das Aguas Thermas Resort;
Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του το άνετο Encontro Das Aguas Thermas Resort στις 11:00. - ❓
Τι πισίνα έχει στο άνετο ξενοδοχείο;
Υπάρχει θερμαινόμενη πισίνα στο άνετο ξενοδοχείο.